Neden İşletmenizin Bir Web Tasarımına İhtiyacı Var?

İşletmeniz için neden bir web sitesi istememenizi anlayabiliyoruz: "Teknolojiyle aram iyi değil", "çok pahalı", "zamanım yok" veya "yeterince insana ulaşabiliyorum, web sitesine ihtiyacım yok". Aslında profesyonel web tasarımına sahip olmak için teknolojiyle aranızın çok da iyi olmasına gerek yok. Ayrıca web tasarımları oldukça uygun fiyatlı ve kullanımı kolay olabilir. Bir kurumsal web tasarımına sahip olmamak size zaman ve para kaybettirebilir.

Gelin birlikte verileri inceleyelim... İnsanların %81'i bir satın alma kararı vermeden internetten hizmet ve işletmeleri araştırıyor. Bu da online işletmeleri inceleyen 25.92 milyon insan yapar. Bu verilere rağmen işletmelerin %46'sı bir web sitesine sahip olmama gerekçeleri olarak ihtiyaçlarının olmadığını öne sürüyor. Buradaki bağlantı eksikliğini görmek için istatistikçi olmaya gerek yok.

Hala bir web sitesine ihtiyacınız olmadığını mı düşünüyorsunuz? Gelin inceleyelim.

1. Kurumsal Bir Web Tasarımına Sahip Olmak Yeni Müşteriler Çekerek Daha Fazla Para Kazanmanızı Sağlar

Bu konuda da aynı istatistikten bahsetmemiz doğru olacaktır: İnsanların %81'i, bir karar almadan önce işletme ve hizmetleri online olarak araştırıyorlar. Eğer bir web siteniz yoksa, bu pazardan pay alma şansınız da yok demektir.

Siz olamasanız da, web siteniz bütün yıl, 7/24 aktif olacaktır. Bir web tasarımı, ofis saatleri dışında da her zaman açık bir işletme desteği görevi görür.

Web tasarımları var olan potansiyel müşterilerinizden gelen dönüşleri arttırmanıza yardımcı olur. Çünkü insanlar bilgi aldıktan sonra da rakiplerinize ulaşmaya ve onlardan da bilgi almaya devam edeceklerdir.

2. Yalnızca Bir Web Sitesine Sahip Olarak Kurumsallığınızı Arttırabilirsiniz

21. yüzyılda tüm tüketiciler işletmelere kuşkuyla yaklaşıyorlar. İnsanların %56'sı, bir kurumsal web tasarımına sahip olmayan işletmelere güvenmiyorlar. İyi bir web sitesine sahip olmak oldukça hızlı bir şekilde güvenilirliğinizi arttırabilir.

İlk izlenim oldukça önemlidir. Bu yüzden estetik ve hızlı bir web sitesi işletmeniz için oldukça güçlü bir ilk izlenim bırakacaktır.

Kurumsal web tasarımları işletmenizin uzmanlığını yansıtabilir ve işletmenizi çok daha iyi bir pozisyona getirebilir. Bu kadar büyük bir rekabet ortamında öne çıkmanızı sağlayacak en önemli araç web siteniz olabilir.

3. Bir Web Tasarımına Sahip Olmak Düşündüğünüz Kadar Zor ve Pahalı Değil

Kullanımı kolay web tasarımları

Bir web tasarımına sahip olmak için teknoloji gurusu olmanıza gerek yok. Sizin için oldukça kolay kontrol edilebilir web tasarımları yapıyoruz. Ayrıca uğraşacak vaktiniz olmazsa da sizinle süreç içerisinde ve sonrasında irtibat halinde kalarak dilediğiniz değişiklikleri yapıyoruz. Size de yalnızca yeni müşterilerinizle ilgilenmek kalıyor.

Web tasarımları düşündüğünüz kadar da pahalı olmak zorunda değil. Bir web sitesi sahibi olduktan sonra size ulaşabilecek yeni müşterileri düşününce siz de bize hak vereceksiniz.

4. Bir Web Sitesine Sahip Olmak Size Zaman Kazandıracak

İster e-mail ile olsun ister teklif göndererek; potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmak oldukça zaman alabilir. Müşterilere verdiğiniz genel bilgileri düşünürsek web siteniz bu konuda size vakit kazandırabilir. Peki bu size ne ifade ediyor? Kurumsal web tasarımı sahibi olarak zamanınızı daha değerli şeyler için kullanabilirsiniz.

5. Markanızın Kontrolünü Elinize Alın

Bir web sitesi, sosyal medya kanallarının asla tam olarak yapamayacağı, işletmenizin online yansıması ve işletme mesajınızı insanlara iletmek için harika bir platform olabilir.

Bu platform pazarda yer bulmanızı sağlayarak, tam olarak aradığınız müşterilere ulaşma şansı verebilir.

Peki Sırada Ne Var?

web tasarımları ile başarı

Bir web sitesine sahip olmaya karar verdiniz. Bu iş için seçeceğiniz web tasarım firması oldukça önemli. Kurumsal web siteniz için önemli olan tek nokta görüntüsü değil. Potansiyel müşterilerinizin size ulaşması ancak Google arama sıralamalarında yükselmekle mümkün olabilir. Bunun için bir web sitesinin sahip olması gereken altyapı geliştirmeleri bulunuyor. Çalışacağınız web tasarım firmasının gerekli tüm altyapıya sahip olduğundan emin olun. Doğru bir web tasarım firması ile çalışarak rakiplerinizin önüne geçin.

Sizi Arayalım

Formu doldurun, sizi arayalım.