Dünya Standartlarında Hız

“Hız” Google algoritmaları arasında oldukça önemli bir kriterdir. Biz de bu konuda müşterilerimize mümkün olan en yüksek hıza sahip web tasarımları sunmak için çalışıyoruz.

Neden Hızlı Bir Web Tasarımına Sahip Olmalısınız?

Web siteniz hızlı yüklenmiyorsa ziyaretçileriniz içeriklerinizi görüntülemek için sabırsız davranıp sitenizi terk edebilir. Çoğunlukla internet kullanıcılarını baz alan Google, böyle bir durumda web sitenizin arama sonuçlarındaki yerini alt sıralara çekebilir. Tasarımınız kusursuz görünse de hız gibi büyük bir faktörü göz ardı etmeniz, internet kullanıcılarının Google’da sizi bulmalarını zorlaştıracaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için web sitenizin var olan tüm tarayıcı ve cihazlarda mümkün olan en hızlı şekilde yüklenerek kullanıcıyı bekletmemesi oldukça önemlidir.

Nasıl?

Onmera Web Tasarım Ofisi olarak, web tasarımlarınızın mümkün olan en hızı şekilde yüklenebilmesi için dünyanın en büyük dağıtım şirketi olan Amazon Cloudfront servislerini kullanıyoruz. Bu sayede dünyanın her yerindeki internet kullanıcıları web sitenizdeki içerikleri milisaniyeler içinde görüntüleyebiliyor.

Siz de işletmenizin, yüksek hızla yüklenen estetik bir web tasarımına sahip işletmeler arasında yerini almasını istiyorsanız bize ulaşın.

Sizi Arayalım

Formu doldurun, sizi arayalım.