Esnek Web Tasarımı

İnternet kullanıcılarının konforuna öncelik veren Google için, "esnek (responsive) tasarım" konusu da oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Neden?

Dünya genelindeki internet kullanıcılarının büyük çoğunluğu web araştırmalarını mobil cihazları üzerinden yapıyor. Web tasarımınızın masaüstünde kusursuz görünmesi, tasarımın mobil cihazlarda da kusursuz göründüğü anlamına gelmiyor. Mobil cihazından işletmenizi inceleyen bir kullanıcının linklere tıklayamaması, metinleri okuyamaması ve masaüstünde çalışan bazı fonksiyonları bozuk görmesi yalnızca güvenilirliğinize değil, sıralamalarınıza da zarar verebilir. Mobil cihazların ve tabletlerin de boyutlarının değiştiğini göz önüne alırsak, tasarımınızı yalnızca bir boyuta optimize etmek de kalıcı bir çözüm olmayacaktır.

Nasıl?

Onmera Web Tasarım Ofisi olarak yazılımımızı esnek tasarım prensibi ile geliştirdik. Bu sayede ekstra bir çabaya gerek kalmaksızın, tüm tasarımlarımızın var olan tüm boyutlardaki cihazlarda aynı kalitede görüntülenmesini sağlıyoruz. Ziyaretçilerinizin hangi cihazdan size ulaştıkları fark etmeksizin,kurumsal web tasarımınızı aynı kalitede görmelerini istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sizi Arayalım

Formu doldurun, sizi arayalım.