onmera-web-tasarım-ofisi-logo

Ne Yapıyoruz?

Onmera Web tasarım ofisi olarak Türkiye'nin dört bir yanındaki şahıs, dernek ve işletmelere estetik, anlaşılır ve sade web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız web sitelerinin altyapısını Google algoritmalarına göre devamlı güncelliyoruz.

Altyapımız

Google algoritmaları içinde oldukça büyük öneme sahip konulardan biri olan "hız" bizim için önemli. Her bir kullanıcının mümkün olan en hızlı şekilde içeriklerinize ulaşabilmesi için dünyanın en büyük dağıtım şirketi olan Amazon Cloudfront servisini kullanıyoruz.

Google için önemi oldukça büyük olan ve birçok firma tarafından göz ardı edilen diğer bir konu ise "esnek tasarım". Sizce web sitenizin masaüstünde güzel görünmesi ve sorunsuz çalışması yeterli mi? Dünya genelindeki internet kullanıcılarının, ve hedef kitlenizin mobil cihazları veya tabletleri, masaüstü cihazlardan daha fazla kullandığını bilseniz aynı şekilde düşünür müydünüz?

Google algoritmalarının yanı sıra, esnek tasarım her internet kullanıcısı için oldukça önemli. Bunun için web sitemizde bulunan tüm web tasarımları, bütün boyutlardaki cihazlarda şık görünecek ve düzgün çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Süreç

Firmanızın ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz. Karşılıklı yürüttüğümüz tasarım süreçlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizle gerekli teknik bilgileri paylaşarak, sürecin farkında olmalarını sağlıyoruz.

Bir web sitesinin sahip olması gereken tüm özellikleri müşterilerimizden önce düşünüp, bilgi veriyoruz. Web siteniz yayınlandıktan sonra ihtiyaç halinde tüm değişiklikleri yapıyor, müşterimizle birlikte arama motoru optimizasyonu serüvenimize başlıyoruz.

Yayına alınan web sitelerinin sıralamalarda yükselebilmesi için gerekli tüm kurulumları yaparak, web sitenizin trafiklerini düzenli bir şekilde takip ediyoruz. Bu noktada müşterimizin istekleri doğrultusunda geliştirmeler yaparak arama motoru optimizasyonu yapıyoruz.

Bunların dışında kurumsal web tasarımınızın bir de kurumsal e-maile ihtiyacı olduğunu düşünüyor, tüm müşterilerimizin kendi alan adı uzantılarına sahip kurumsal mail kurulumlarını ücretsiz yapıyoruz.

Web siteniz yayına alındıktan sonra size 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Aklınıza gelen her soru ve yapmak istediğiniz her değişiklikte bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında web sitesi içeriklerinizde, görsellerinizde ve diğer medyalarınızda değişiklik/ekleme/çıkarma yapabilmeniz için size kullanımı oldukça kolay ve keyifli bir panel hizmeti veriyoruz. Kendi e-posta ve şifrenizle kolaylıkla girebileceğiniz yönetim panelimizden istediğiniz her türlü değişikliği yapabilirsiniz.

Tüm bunlar ve diğer ayrıcalıklarımız için gelin web tasarım süreçlerinizi birlikte yürütelim.

Sizi Arayalım

Formu doldurun, sizi arayalım.