Web Tasarım Hizmetlerimiz

Onmera Web Tasarım Ofisi olarak müşterilerimize web tasarımından kurumsal maile, analitik kurulumlarından arama motoru optimizasyonuna kadar birçok konuda farklı çözümler sunuyoruz.

İşletmenizin nelere ihtiyacı olduğunu konuşuyor, sizin görüşlerinize önem veriyoruz.

Sizin İçin Çalışıyoruz

Kendimizi devamlı geliştirmeyi amaç edinerek çıktığımız bu yolda, yazılımımızı geliştirmemizin yanı sıra, müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazesini de genişletmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin istek ve önerilerinin yanında, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri de paylaşarak birlikte ilerlemeyi hedefliyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız

Firmanızın devamlı geliştiğini biliyoruz. Web sitenizin de sizinle birlikte büyümesi ve aynı canlılıkta kalması için her zaman size destek oluyoruz.

Tasarım sürecimizi tamamladıktan sonra da sizinle irtibatta kalmaya, yeni ihtiyaçlarınızı ve geliştirmelerinizi dinlemeye devam ediyoruz. Web tasarımı sürecinde inşa ettiğimiz karşılıklı güveni, tasarım sonrasında da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz için mail, telefon ve form seçeneklerimizi dikkatle takip ediyor, en kısa sürede size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Dünya Standartlarında Hız

performance

Web sitenizin dünyanın her yerinde yüksek hızlarda çalışmasına dikkat ediyoruz. Bunun için dünyanın en büyük dağıtım şirketi olan Amazon Cloudfront servisini kullanıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

cms

Web tasarımlarınıza dilediğiniz içerikleri, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden değiştirebilme imkanı sunuyoruz. Tüm müşterilerimize kullanımı kolay ve oldukça keyifli bir içerik yönetim sistemi hizmeti veriyoruz.

Esnek Tasarım

responsive-design

Web tasarımlarımızın bütün cihazlarda doğru çalışması, web sitenizin sıralamaları için oldukça önemlidir. Bu sebeple esnek (responsive) tasarımlar yapıyoruz.

Kurumsal Mail

mail

İhtiyaç halinde tüm müşterilerimizin kendi alan adı uzantılarına sahip kurumsal mail kurulumlarını ücretsiz yapıyoruz.

Güçlü Altyapı

code

Web tasarımlarımızda Google algoritmalarını dikkate alarak geliştirdiğimiz güçlü bir yazılım kullanıyoruz.

7/24 Teknik Destek

support

Arama motoru optimizasyonu, içerikler, tasarım gibi aklınıza gelen her konuda 7/24 teknik destek sağlıyoruz.

Sizi Arayalım

Formu doldurun, sizi arayalım.